In 2025 zendt Olijf 4 webinars uit over het leven met en na gynaecologische kanker. Hieronder kun je de webinars die zijn geweest terugkijken.
Recidief en palliatief, 22 mei 2025
Dit webinar werd uitgezonden op 22 mei 2025. Gespreksleider Gemma Kenter, gepensioneerd gynaecoloog oncoloog en bestuurslid van Olijf, bespreekt in deze uitzending onderwerpen als: Wat betekent het als je een recidief hebt? Is een recidief hetzelfde als palliatief? Wat doet een palliatief team? Wat is de rol van de huisarts? Hoe ga je om met het feit dat je niet meer beter wordt? De gasten zijn:
- Lia van Zuylen, internist-oncoloog en hoogleraar palliatieve zorg, Amsterdam UMC
- Lydia Ketting-Stroet, huisarts en kaderarts palliatieve zorg
- Carolien Versteeg, ervaringsdeskundige en vrijwilliger van Olijf
- Wil Spaans, ervaringsdeskundige en vrijwilliger van Olijf
Gestelde vragen & antwoorden
Tijdens het webinar zijn meer vragen gesteld dan dat we hebben kunnen beantwoorden. Een verzameling van de gestelde vragen die niet aan bod kwamen en antwoorden vind je binnenkort onder de video. We kunnen geen persoonlijke vragen beantwoorden. Die zijn daarom ook niet meegenomen in dit overzicht.
Na de behandeling, terug naar je leven en/of werk, 13 februari 2025
Dit webinar werd uitgezonden op 13 februari 2025. Gespreksleider Gemma Kenter, gepensioneerd gynaecoloog oncoloog en bestuurslid van Olijf, bespreekt in deze uitzending de onderwerpen 'werken tijdens je behandelingen', 'terugkeer naar werk na je behandelingen', 'late gevolgen van je behandeling en de impact ervan op je werk' en 'hoe geef je zin aan je leven als je niet meer kunt werken'. De gasten zijn:
- Ingrid Boelhouwer, docent en senior onderzoeker, Hogeschool van Amsterdam. Expert in late gevolgen en de impact daarvan op werk.
- Jolanda Wellen, HR-adviseur, ervaringsdeskundige en vrijwilliger van Olijf.
- Marie José Taal, ervaringsdeskundige en vrijwilliger van Olijf.
Gestelde vragen & antwoorden
Tijdens het webinar zijn meer vragen gesteld dan dat we hebben kunnen beantwoorden. Een verzameling van de gestelde vragen die niet aan bod kwamen en antwoorden vind je binnenkort onder de video. We kunnen geen persoonlijke vragen beantwoorden. Die zijn daarom ook niet meegenomen in dit overzicht.